Ceník stravovacího systému Apetit

Malá organizace do deseti strávníků může v rámci testovacího provozu používat stravovací systém zadarmo. Tato volná verze nemá žádná omezení ve funkčnosti, jediné omezení je v počtu uživatelů. Po spuštění programu se uživateli zobrazí informace o používané verzi.

Kromě volné verze může organizace používat licencovanou verzi. Tato verze neupozorňuje při spuštění programu na způsob použití a hlavně je možno ji používat pro libovolný počet strávníků. Stravovací systém se neprodává, pouze se pronajímá. To Vám umožňuje operativně měnit počet oprávněných uživatelů podle aktuálních potřeb. Cena pronájmu je natolik nízká, že si ji může dovolit každá firma. Nezanedbatelnou výhodou je, že není potřeba platit zvlášť za podporu a upgrade systému. Nové verze programu jsou volně ke stažení na stránkách firmy.

Ceník licencované verze
  Roční nájemné
Prvních pět uživatelů systému (možno pořídit jako samostatnou licenci) 0
Každých dalších (započatých) 10 uživatelů 1 000 Kč + DPH

Příklad: Organizace s 33 zaměstnanci (5+10+10+8) bude platit roční
           nájemné 3000 Kč (0+1000+1000+1000).

O licenci k používání software požádáte až po nainstalování programu. Vyplníte informace o firmě a požadovaný počet uživatelů. Tuto informaci odešlete e-mailem na adresu obchod(zavináč)bitart.cz. Pokud potřebujete zálohovou fakturu, obdržíte ji. Po zaplacení licence s pětiprocentní DPH obdržíte na Vaši e-mailovou adresu licenční kód a fakturu.